Radom Sport.pl > 

W sobotę pierwszy mecz towarzyski piłkarzy Radomiaka

mk

2017-01-20, godz. 14:00

Zawodnicy Radomiaka Radom po okresie ciężkich treningów, wchodzą w okres gier sparingowych. Pierwszym rywalem Zielonych będzie Drogowiec Jedlińsk.

Fot. Andrzej Michalik/ Agencja Gazeta

Pojedynek wicelidera II ligi, z liderem radomskiej klasy okręgowej rozpocznie się w sobotę o godz. 10.30, na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Narutowicza 9.

Podopieczni Wernera Liczki do gry kontrolnej przystąpią bez wielu zawodników, którzy dostali od klubu wolną rękę w szukaniu nowego pracodawcy. W związku z tym przeciwko Drogowcowi nie zagrają: bracia Krystian i Włodzimierz Putonowie, Michał Janik, Karol Kucharski, Tomasz Lisowski i Marcin Gawor. Ostatni jak już informowaliśmy przechodzi testy w Stomilu Olsztyn, a Lisowskiemu z dniem 31 stycznia kończy się umowa.

Za to po raz pierwszy w barwach Radomiaka kibice będą mogli zobaczyć w akcji: Simona Colinę, Damiana Szpaka i Macieja Wojczuka.

Co ciekawe Drogowiec w rundzie jesiennej Capmeon.pl Ligi Okręgowej w meczach rozegranych przed własną publicznością, nie stracił ani jednej bramki.

Udostępnij link: Facebook

Zaloguj się i dodaj komentarz (logowanie wymagane)

Komentarz


Radom